ВІДДАЛЕНА РОБОТА В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ

Новини

В зв’язку з пандемією COVID-19  більшість юридичних осіб та приватних підприємців визнають необхідність налаштування віддалених робочих місць для дистанційної роботи офісу.

Наша компанія забезпечує якісне обслуговування та налаштування дистанційної роботи офісу будь-якого обсягу, а саме: налаштування віддаленого серверу (Windows server, VMware, Citrix Xenserver, Linux, та інші операційні системи, гіпервізори), доступу до робочих персональних комп’ютерів з дому, повного перенесення структури офісу (доступу до файлового сховища, серверу баз даних, робочих файлів, тощо).

Дані роботи потребують відповідальності та технічних навичок для налагодження безпечного зв’язку та збереження всієї IT-інфраструктури віддаленого офісу, наприклад: створення шифрованого VPN-тунелю між користувачем з дому та офісним обладнанням, або розгортання системи білих та чорних списків IP-адрес, тощо. Якщо не дотримуватися правил безпечного підключення є ризики проникнення зловмисників в IT-інфраструктуру підприємства та втрату або оприлюднення приватних даних господарської діяльності.

Компанія IT CUBE забезпечує комплексну кваліфіковану підтримку компаній міста Києва та київської області: встановлення безпеки з’єднань, супроводження IT-обладнання офісу (серверів, комп’ютерів, маршрутизаторів, систем відеоспостереження та іншої техніки, яка використовує мережеві з’єднання).

Якщо Вам необхідні налаштування дистанційного доступу до робочого комп’ютера, сервера або будь-які інші вищевказані послуги – звертайтесь за телефоном: 044 229 79 44