РОЗУМНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ГОДИННИК ­ ­­SMARTLIFE X

Новини

Smartlife X – розумний годинник, який дозволяє робити дзвінки, отримувати та відправляти повідомлення та контролювати фізичний стан користувача. Новинка є повноцінним мобільним телефоном, який завжди на руці. Для бездротового з’єднання з телефонами і планшетами в годиннику використовується протокол Bluetooth 3.0, який дозволяє, не втрачаючи основних функцій, отримувати повідомлення про вхідні СМС та дзвінки на смартфон.

Розумний годинник Smartlife X дозволяє контролювати стан організму як під час активного відпочинку, так і під час сну. Влаштовані датчики дають можливість відслідковувати кількість пройдених кроків, шляху та витрачених калорій. Smartlife X мають камеру 0,3 MPx, а також мають такі корисні функції, як: будильник, калькулятор, записну книгу тощо.

Управління налаштуваннями здійснюється за допомогою сенсорного дисплею з високою швидкістю відгуку, оптимальною передачею кольору та розширенням 240х240 пікселів. Металевий корпус Smartlife X відрізняється міцністю і має ступінь захисту IP65. Годинник Smartlife X пропонується в трьох кольорових рішеннях: чорному, білому та золотистому.

https://www.it-world.ru/tech/news/