TELEGRAM СТВОРИВ СЕРВІС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ

Новини

Месенжер Telegram створив перший сервіс для блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON) та тестує його в закритому режимі.

Сервіс, який має назву, Telegram Passport, дозволить ідентифікувати особистість користувача месенжером. Передбачається, що користувач один раз завантажить усі необхідні дані, а потім через Telegram зможе миттєво передавати їх сервісам-партнерам та користуватись їх послугами як всередині Telegram, так і за його межами. Доступ до переданим Telegram персональним даним та копіям документів залишиться тільки у користувача – він зашифрує їх своїм паролем двофазової аутентифікації і сам месенжер не буде мати доступу до них.За словами джерел, Telegram Passport може почати працювати вже влітку. Планується за допомогою нового сервісу користуватись послугами деяких партнерів месенджера. З ким саме ведуться переговори, співрозмовники видання не повідомили.

За інформацією видання, можливість сумісного з Telegram запуску розглядає платіжна система Qiwi, офіційні представники якої відмовились коментувати цю ситуацію.

До цього повідомлялось, що Telegram запустить власну криптовалюту. Очікується, що блокчейн-платформа TON дозволить забезпечити усі платежі між користувачами Telegram.

https://korrespondent.net/business/web/