ЯК СПРОСТИТИ РОБОТУ ЗА КОМП’ЮТЕРОМ: 10 ПОРАД

Консультації

Майже всі проводять за комп’ютером більшу частину дня. IT CUBE пропонує вам декілька порад, які допоможуть зберегти час та працювати швидше:

  1. Відновлення закритої вкладки в браузері. Якщо ви випадково закрили потрібну вам вкладку, відновити її можна одночасним натисканням клавіш Ctrl + Shift + T.
  2. Рухати курсором без мишки. Перша порада полягає в тому, що комбінація Ctrl + Backspace витирає слово перед яким стоїть курсор. Для того, щоб швидко перемістити курсор, не використовуючи мишку, натисніть Ctrl та задайте направлення клавішами зі стрілками.
  3. Пропустити неінформаційний початок відео. За статистикою, перші 30% будь-якого відео в YouTube ми пропускаємо, тому що там захована реклама та вступна частина, яка містить в собі мало корисної інформації. Можна затиснути клавішу «3» і відео відразу перемотається вперед на 30%.
  4. Виділення URL-адреси. Комбінація клавіш Ctrl + L виділить весь URL адресної строки в Chrome. Потім натискаємо клавішу Backspace і все витираємо, або копіюємо, натискаючи одночасно клавіші Ctrl + C.
  5. Перемикання відкритих вкладок. Натисніть одночасно Alt-Tab і ви зможете швидко перемикати вкладки між відкритими сторінками/додатками: наприклад, між Skype, текстовим документом та браузером.
  6. Швидко очистити кеш. Поєднання клавіш Ctrl + Shift + R очистить кеш, оновить сторінку, пришвидшить роботу браузера та позбавить жорсткий диск від зайвих матеріалів.
  7. Прибрати непотрібні слова із пошуку. При пошуку в Google можна ввести знак «мінус», написати ті слова та значення, які не повинні видаватись в кінцевому випадку.
  8. Знайти сторінку застарілого посилання. Якщо посилання застаріло і не працює, скопіюйте адресу та закиньте в org, частіше за все у них збережені копії.
  9. Переглянути збережені паролі. Для перегляду збережених паролів, введіть адресну строку chrome://settings/ Знайдіть потрібний акаунт, натисніть на нього, а потім на кнопку «Переглянути».
  10. Швидкий доступ до блокноту. В адресну строку введіть текст, зображений на фото. З’явиться нова вкладка, де можна швидко записати інформацію. Набраний текст можна зберегти як веб-сторінку.

Сподіваємось, що ці поради дійсно будуть корисними та пришвидшать вашу роботу за ПК.