ПРИЧИНА ЧОРНОГО ЕКРАНУ НА КОМП'ЮТЕРІ

Консультації

Якщо при вмиканні комп’ютера нічого не відбувається – не чути шум обертів вентилятора, не світяться індикаторні лампочки, – спочатку потрібно впевнитись, чи подається живлення до вашого комп’ютера. Перевірте розетку, правильність під’єднання усіх силових та кабелю екрана. Можливо, просто відійшов дріт. Рекомендується від’єднати його та ще раз під’єднати, попередньо впевнившись, що ви зробили все правильно.

Якщо ця процедура не допомогла, то виконаємо наступні дії: для початку потрібно повністю знеструмити комп’ютер, від’єднавши усі кабелі та дроти, зняти бокову панель та передню панель. Придивіться до кнопки запуску Power, можливо вона просто зламалась. Перегляньте комп’ютерне «залізо» та дроти щодо механічного пошкодження та короткого замикання, про що буде свідчити сажа. При необхідності очистіть комп’ютер від пилу. Потрібно перевірити усі роз’єми, в яких встановлена відеокарта, оперативна пам’ять та шлейфи.

Найбільш поширена причина чорного екрану на ПК – вихід із роботи монітору та/або відеокарти. Перевірити це легко. Під’єднайте монітор до іншого комп’ютера, ноутбука або розетки.

Причиною чорного екрану може бути неправильно налаштований BIOS. Буває, що зависання комп’ютера із надписами на дисплеї при чорному екрані. Може допомогти режим «завантаження останньої вдалої конфігурації із працюючими параметрами» або «завантаження в безпечному режимі» та відновлення системи Windows.

Коли це все не спрацювало і монітор лишився «чорним», телефонуйте в IT CUBE.