ГОЛОВНА

Про компанію

Компанія IT CUBE – це компанія з надання комплексних ай-ті послуг. Ми існуємо з 2007 року. Спеціалізуємося на обслуговуванні підприємств середнього бізнесу. IT CUBE надає повний цикл послуг у сфері інформаційних технологій.

IT CUBE має команду професіоналів, які працюють з високим коефіцієнтом ефективності. Наша компанія завжди слідкує за розвитком інноваційних інформаційних технологій. Ми стильні, сучасні та професійні як партнери та підрядники.  IT CUBE завжди оперативно та мобільно виконує свою роботу.

За час нашої роботи ми зарекомендували себе на ринку України, як надійні та відповідальні партнери різних видів діяльності в IT-сфері. Компанія IT CUBE підтримує довготривалі відносини зі своїми клієнтами протягом багатьох років. 

Компанія IT-Cube працює на результат та якість виконаних робіт. Нам важливо, щоб кожен наш клієнт був задоволений нашим професіоналізмом та послугами, які ми надаємо. 

До команди IT-Cube залучені тільки провідні та професійні працівники в сфері IT-технологій. Знання та досвід, якими володіють спеціалісти компанії IT CUBE допомагають створювати для наших клієнтів рішення, що виводять підприємства на новий рівень розвитку.

Нам цікаво реалізовувати нові проекти, вирішувати складні задачі в сфері інформаційних технологій. Ми виконали достатньо велику кількість замовлень та підтримуємо тривалі відносини у співпраці з нашими клієнтами. 

Переваги

Переваги аутсорсингу ІТ-послуг:

• Скорочення витрат на обслуговування ІТ-інфраструктури
• Відсутня необхідність наймати різний ІТ-персонал зі знаннями з різних сфер ІТ
• Зниження навантаження щодо кадрового і бухгалтерського адміністрування персоналу
• Підвищення продуктивності і рівня стабільності ІТ-систем
• Зниження бази оподаткування
• Можливість уникнення трудових суперечок

 

Клієнти

Якщо у Вас є запитання, будь ласка - надішліть нам повідомлення:

 

Консалтинг

Новини